Mata wewnętrzna Dirt scraper | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 201
Mata wewnętrzna Dirt scraper .Wycieraczka Dirt scraper to uniwersalne rozwiązanie do zastosowania wewnątrz budynku. Pomaga zachować czystość we wszystkich miejscach szczególnie narażonych na brud i wilgoć. Doskonale sprawdza się przy głównym wejściu do biura lub mieszkania ale również w kuchni, łazience, wejściu z ogrodu, balkonu i.t.p. funkcjonalność: bardzo sztywne włókna polipropylenowe doskonale oczyszczają podeszwy z brudu - dzięki temu podłogi wewnątrz pomieszczeń zachowują estetyczny wygląd nawet przy brzydkiej pogodzie i nie ulegają przedwczesnemu zużyciu.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela


Mata wewnętrzna Dirt scraper .
Wycieraczka Dirt scraper to uniwersalne rozwiązanie do zastosowania wewnątrz budynku. Pomaga zachować czystość we wszystkich miejscach szczególnie narażonych na brud i wilgoć. Doskonale sprawdza się przy głównym wejściu do biura lub mieszkania ale również w kuchni, łazience, wejściu z ogrodu, balkonu i.t.p.

funkcjonalność: bardzo sztywne włókna polipropylenowe doskonale oczyszczają podeszwy z brudu - dzięki temu podłogi wewnątrz pomieszczeń zachowują estetyczny wygląd nawet przy brzydkiej pogodzie i nie ulegają przedwczesnemu zużyciu.

skład: wysokiej jakości tkanina polipropylenowa na podłożu z mieszanki gumy i pcw.

sposób czyszczenia: wycieraczki można odkurzać, spłukiwać pod bieżącą wodą i prać w 40? C bez wirowania. powiesić lub położyć do momentu wyschnięcia. Nie wybielać, nie suszyć w suszarce bębnowej.
 

kolor: 
brązowy, niebieski, szary

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!