Mata Entrance | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 519
Mata Entrance .Entrance to profesjonalna mata wejściowa do użytku wewnątrz obiektów. Solidne włókna poliamidowe, antypoślizgowa guma nitrylowa oraz bogaty wybór wersji kolorystycznych i rozmiarowych sprawiają, że to idealna mata do zastosowań komercyjnych. Sprawdzi się w instytucjach, firmach, bankach, hotelach, szpitalach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela


Mata Entrance .
Entrance utrzymuje czystość i higienę w obiektach. Zatrzymuje zabrudzenia, kurz, pył, piasek, wodę przy wejściu i ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii w budynku. Redukuje tym samym koszty sprzątania, bowiem mniej zabrudzeń wniesionych do środka pozwala na rzadsze sprzątanie i używanie mniejszej ilości środków chemicznych. Mata jest też antypoślizgowa i antystatyczna. Spód z prawdziwej gumy nitrylowej i specjalnych wypustek zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się maty. Dzięki temu mata zmniejsza ryzyko poślizgnięcia się, upadku i wystąpienia urazów. Równocześnie niweluje nagromadzony ładunek elektryczny zachowując własności antystatyczne.Wycieraczka jest bardzo wytrzymała. Solidne włókna poliamidowe są trwale scalone ze spodem. Połączenie zapewnia wiele lat użytkowania nawet w miejscach o nasilonym ruchu pieszym. Przy tym Entrance nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Mata nadaje się na ogrzewanie podłogowe. Przy tym nie blaknie, bowiem jest odporna na działanie światła. Dzięki temu kolory nie płowieją i przez długi czas są żywe i nasycone. Dodatkowo, 2 lata gwarancji otrzymuje każdy, kto postępuje według naszych zaleceń dotyczących eksploatacji i konserwacji produktu. Produkowana w Europie.

Szczegóły techniczne

ZASTOSOWANIE 
Do użytku wewnątrz budynkówW pomieszczeniach o wzmożonym ruchu, przy wejściach, stanowiskach pracy w zakładach przemysłowych i handlowych, budynkach użyteczności publicznej 

MATERIAŁY
Tkanina:     100 % poliamid
Spód:          100 % guma nitrylowa z dodatkowymi wypustkami 

ROZMIARY
60 x 85 cm
85 x 120 cm
85 x 150 cm
85 x 300 cm
115 x 175 cm
115 x 240 cm

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!