Mata dezynfekcyjna dla gastronomii | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 214
Mata dezynfekcyjna dla gastronomii .Maty dezynfekcyjne są niezbędne w szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich i przychodniach, a także w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz rzeźniach i masarniach. właściwości mat dezynfekcyjnych: Mata tekstylna o włóknie nylonowym typ 6.6 barwionym w masie z dodatkami antystatycznymi. Skręt włosa typu opi-twist termicznie utrwalony. Runo jest odporne na zgniatanie i umożliwia absorpcję zanieczyszczeń stałych i ciekłych. Spód maty wykonany z gumy nitrylowej ( bez pamięci materiałowej) ściśle przylega do powierzchni. Maty zakończone wzmocnionymi gumowymi rantami, które zapobiegają podwijaniu się brzegów. użytkowanie: Powierzchnię maty należy spryskać środkiem dezynfekcyjnym. Czynność tę należy powtarzać codziennie aby zachować odpowiednią wilgotność mat dezynfekcyjnych. Konserwacja maty może odbywać się w pralnicach bębnowych lub ekstrakcyjnie oraz za pomocą odkurzacza piorącego.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela


Mata dezynfekcyjna dla gastronomii .Maty dezynfekcyjne są niezbędne w szpitalach, klinikach, gabinetach lekarskich i przychodniach, a także w zakładach przetwórstwa spożywczego oraz rzeźniach i masarniach. 

właściwości mat dezynfekcyjnych:

Mata tekstylna o włóknie nylonowym typ 6.6 barwionym w masie z dodatkami antystatycznymi. Skręt włosa typu opi-twist termicznie utrwalony. Runo jest odporne na zgniatanie i umożliwia absorpcję zanieczyszczeń stałych i ciekłych.

Spód maty wykonany z gumy nitrylowej ( bez pamięci materiałowej) ściśle  przylega do powierzchni. Maty zakończone wzmocnionymi gumowymi rantami, które zapobiegają podwijaniu się brzegów.

użytkowanie:
Powierzchnię maty należy spryskać środkiem dezynfekcyjnym. Czynność tę należy powtarzać codziennie aby zachować odpowiednią wilgotność mat dezynfekcyjnych.

Konserwacja maty może odbywać się w pralnicach bębnowych lub ekstrakcyjnie oraz za pomocą odkurzacza piorącego.

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!