Mata Kleen-Thru Plus - gumowa, pralnicza, antyzmęczeniowa, antybakteryjna | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 517
Mata Kleen-Thru Plus - gumowa, pralnicza, antyzmęczeniowa, antybakteryjna .Kleen-Thru Plus to innowacyjne, higieniczne maty do wnętrz, które wyróżniają się specjalną konstrukcją antyzmęczeniową oraz właściwościami antybakteryjnymi. To najlepszy wybór do tych przestrzeni, gdzie liczy się zapewnienie pracownikom optymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa. Swoje antybakteryjne właściwości mata Kleen-Thru Plus zawdzięcza specjalnej substancji nieorganicznej, która wbudowana jest w jej strukturę. Dzięki temu hamuje wzrost bakterii takich jak E. coli i Staphylococcus aureus, które często odpowiadają za zakażenia. Potwierdzeniem efektywności antybakteryjnej maty jest Certyfikat Ochrony Antybakteryjnej wydany przez laboratorium Thomson Research Associates.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela


Mata Kleen-Thru Plus - gumowa, pralnicza, antyzmęczeniowa, antybakteryjna .
Kleen-Thru Plus to innowacyjne, higieniczne maty do wnętrz, które wyróżniają się specjalną konstrukcją antyzmęczeniową oraz właściwościami antybakteryjnymi. To najlepszy wybór do tych przestrzeni, gdzie liczy się zapewnienie pracownikom optymalnego komfortu oraz bezpieczeństwa.

Swoje antybakteryjne właściwości mata Kleen-Thru Plus zawdzięcza specjalnej substancji nieorganicznej, która wbudowana jest w jej strukturę. Dzięki temu hamuje wzrost bakterii takich jak E. coli i Staphylococcus aureus, które często odpowiadają za zakażenia. Potwierdzeniem efektywności antybakteryjnej maty jest Certyfikat Ochrony Antybakteryjnej wydany przez laboratorium Thomson Research Associates.

Mata Kleen-Thru Plus może być wykorzystywana wszędzie, gdzie ważne jest uzyskanie wygody i bezpieczeństwa ? polecana jest do użytku w pomieszczeniach takich jak kuchnie, bary, restauracje, przedsiębiorstwa przetwórstwa spożywczego, a także na innych mokrych nawierzchniach.

Maty Kleen-Thru Plus produkowane są z wysokiej jakości gumy nitrylowej, która wyróżnia się elastycznością i miękkością, a także jest odporna na tłuszcze i oleje. Specjalna konstrukcja powoduje, że mata ta ma właściwości anty-zmęczeniowe, dlatego zabezpiecza przed bólami stawów i kręgosłupa nawet przy długotrwałej pracy w pozycji stojącej, jest także antypoślizgowa i amortyzuje upadki przedmiotów.

Wytłaczana nawierzchnia maty higienicznej Kleen-Thru Plus sprawia, że łatwiej zachować na niej równowagę, a system perforacji poprawia drenaż rozlanych płynów. Niski profil maty ułatwia z kolei poruszanie się po niej wózków i koszyków.
Machine wash at 60 degreesTumble dry at medium temperatureAnti-Microbial propertiesFire CertificatePVC freeSuitable for underfloor heating2 Year GuaranteeMade in EuropeNational Floor Safety Institute

Dlaczego wybrać matę Kleen-Thru Plus?

 • Gumowa mata pralnicza
 • Antypoślizgowa
 • Antyzmęczeniowa
 • Antybakteryjna
 • Przetestowana wg EN 13501-1
 • Nie zawiera PVC
 • 2 lata gwarancji przy stosowaniu się do zasad eksploatacji i konserwacji
 • Produkowana w Europie

       Wytłoczenia

       Ribbed with drainage holes
       Ribbed with drainage holes

       Szczegóły techniczne

       ZASTOSOWANIE
       Idealna do kuchni, barów, miejsc z mokra podłoga, obszarów produkcyjnych 
       MATERIAŁY 
       W całości wykonana z gumy nitrylowej z substancją antybakteryjną 
       ROZMIARY
       86 x 60 cm
       86 x 143 cm

       Opinie

       Dodaj opinie

       Ocena *
       Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!