Mata Kleen-Komfort Soft Ergonomiczna, antyzmęczeniowa, nisko-profilowa | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 524
Mata Kleen-Komfort Soft Ergonomiczna, antyzmęczeniowa, nisko-profilowa .Kleen-Komfort Soft to ergonomiczna mata wewnętrzna. Antyzmęczeniowa konstrukcja dedykowana na stanowiska, gdzie w głównej mierze pracuje się na stojąco. Świetna do firm, hoteli, sklepów, salonów, biur, przy maszynach, recepcjach, ladach, jak również stanowiskach informacyjnych i punktach sprzedaży POS.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela


Mata Kleen-Komfort Soft Ergonomiczna, antyzmęczeniowa, nisko-profilowa .Jest ergonomiczna i antyzmęczeniowa, głównie za sprawą miękkiej, spienionej gumy. Odciąża kręgosłup, stawy i mięśnie i sprawia, że pracuje się nie tylko wygodniej, ale i efektywniej. Minimalizuje ryzyko wystąpienia kontuzji, czy przemęczenia, przez co pracownicy rzadziej korzystają ze zwolnienia chorobowego. Włókna poliamidowe warstwy wierzchniej sprawiają, że mata jest trwała i elegancka. Przez zastosowanie prawdziwej gumy nitrylowej na spodzie jest też antypoślizgowa. Nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Produkt jest nisko-profilowy, więc prawdopodobieństwo potknięcia się jest również znikome.Kleen-Komfort Soft jest miękka, a co za tym idzie może zamortyzować upadki przedmiotów, zarówno ciężkich, które najpewniej uszkodziłyby podłogę, jak i lekkich, które z kolei same mogłyby ulec zniszczeniu. Mata sprawdzi się na ogrzewaniu podłogowym, a eksploatując i konserwując matę według naszych zaleceń otrzymasz 2 lata gwarancji.

Szczegóły techniczne

ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków.Na stanowiskach pracy stojącej.Do firm, hoteli, sklepów, biur, przy maszynach, recepcjach, ladach, a także stanowiskach informacyjnych i POS. 

MATERIAŁY
Powierzchnia: 100% poliamid
Wypełnienie: spieniona guma
Spód: 100% guma nitrylowa

ROZMIARY STANDARDOWE       
55 x 78 cm

ROZMIARY NA ŻYCZENIE 
85 x 150 cm
85 x 285 cm

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!