Mata Kleen-Komfort Office Ergonomiczna mata do użytku wewnętrznego | 0.0 | 0 recenzja(i) | Dodaj opinie | id: 523
Mata Kleen-Komfort Office Ergonomiczna mata do użytku wewnętrznego .Kleen-Komfort Office to ergonomiczna mata wewnętrzna. Zaopatrzona w antyzmęczeniową konstrukcję sprawdza się na stanowiskach, gdzie pracownicy stoją przez dłuższy okres czasu. Idealna do firm, hoteli, sklepów, biur, przy maszynach, recepcjach, ladach, a także stanowiskach informacyjnych i POS.
Dostępność : √ w magazynie
* atrakcyjne rabaty u przedstawiciela


Mata Kleen-Komfort Office Ergonomiczna mata do użytku wewnętrznego .Jest ergonomiczna i antyzmęczeniowa, bowiem skonstruowana z miękkiej, spienionej gumy. Odciąża kręgosłup, stawy i mięśnie, sprawia, że pracuje się wygodniej i efektywniej. Zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji, czy przemęczeniom, dzięki czemu pracownicy rzadziej przebywają na zwolnieniu chorobowym. Jest antypoślizgowa, głównie z racji zastosowania prawdziwej gumy nitrylowej na spodzie oraz specjalnej, chropowatej struktury z polipropylenu na powierzchni. Mata nie zawiera szkodliwego PVC, nie łamie się, nie kruszy i nie faluje. Jest również niskoprofilowa, zatem ryzyko potknięcia się jest minimalne.Kleen-Komfort Office amortyzuje upadki przedmiotów, tak ciężkich, które mogłyby uszkodzić podłogę, jak i lekkich, które mogłyby ulec zniszczeniu. Ponadto mata nadaje się na ogrzewanie podłogowe, zaś stosując nasze zasady eksploatacji i konserwacji otrzymasz 2 lata gwarancji.

Szczegóły techniczne

ZASTOSOWANIE
Do użytku wewnątrz budynków.Na stanowiskach pracy stojącej.Do firm, hoteli, sklepów, biur, przy maszynach, recepcjach, ladach, a także stanowiskach informacyjnych i POS. 

MATERIAŁY
Powierzchnia: 100% polipropylen
Wypełnienie: spieniona guma
Spód: 100% guma nitrylowa

ROZMIARY STANDARDOWE       
55 x 78 cm

ROZMIARY NA ŻYCZENIE 
85 x 150 cm
85 x 285 cm

Opinie

Dodaj opinie

Ocena *
Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!